Miesięczne archiwum: maj 2014

Dzisiaj ognisko

Dzisiaj sobota 31.05.2014 o 16.00 rozpalamy nasze ognisko. Czekamy na wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Spotykamy się u zbiegu ulic Nowy Świat i Wodna.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Dzisiaj ognisko została wyłączona

Chodnik – Nowy Świat

Z uzyskanych od Burmistrza informacji wiemy że miasto zamierza przeznaczyć konkretną kwotę na wykonanie chodnika na ulicy Nowy Świat – środki są już zarezerwowane. Teraz trzeba przekonać Starostwo Powiatowe do sfinansowania i wykonania tej inwestycji.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Chodnik – Nowy Świat została wyłączona

Skwer

Podczas dzisiejszego spotkania z Burmistrzem, otrzymaliśmy zgodę na użyczenie Stowarzyszeniu działki pomiędzy ulicą Wodną i Nowy Świat. Planujemy zagospodarować teren jako skwer. Początkowo przygotujemy stały krąg pod nasze ognisko, wykonamy ławki i piaskownicę, obsadzimy teren krzewami i drzewami, wykonamy ogrodzenie. … Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Skwer została wyłączona

Stowarzyszenie

W zakładce „Stowarzyszenie” uzupełniliśmy podstawowe dane dotyczące naszego Stowarzyszenie – dane o Zarządzie, Komisji Rewizyjnej, składkach członkowskich, numerze konta bankowego i podstawowe dokumenty naszego Stowarzyszenia.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Stowarzyszenie została wyłączona

Ognisko i konkurs

W sobotę 31 maja u zbiegu ulic Wodna Nowy Świat odbędzie się ognisko. Zapraszamy wszystkich chętnych od 16:00. Wcześniej można pomóc przy organizacji. Proszę zabrać kiełbaski, dobry humor i inne wymagane produkty. Podczas ogniska zostanie rozstrzygnięty konkurs na „LAURKA DLA … Czytaj dalej

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Ognisko i konkurs została wyłączona

Galerie, zdjęcia itp.

Zaczynamy dodawać zdjęcia do naszej strony. Na początek zdjęcia z porządkowania ulicy Nowy Świat w kwietniu oraz wrześniowego ogniska w 2013 roku. Można je obejrzeć w zakładce „GALERIE”.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Galerie, zdjęcia itp. została wyłączona

Wiosenne ognisko

Planujemy że ognisko odbędzie się 31 maja. Obecnie czekamy na zgodę władz naszego miasta na organizację ogniska. Szczegóły wkrótce. Będą konkursy i zabawy.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Wiosenne ognisko została wyłączona