Konkurs „Śląskie lokalnie”

W dniu 25 sierpnia złożyliśmy wnioski o dofinansowanie czterech projektów naszego Stowarzyszenia:

  1. Zwiększenie dostępności Stowarzyszenia Mieszkańców Dzielnicy Nowy Świat – „Wymyślanka” i ułatwienie kontaktów z mieszkańcami przez utworzenie funkcjonalnego biura

  2. Ogrodzenie terenu w celu przygotowania skweru do zadań związanych z integracją mieszkańców dzielnicy Nowy Świat „Wymyślanka”

  3. „Sport łączy” – wprowadzenie zajęć sportowych możliwych do uprawiania bezpłatnie, przez wszystkich chętnych, w każdej poorze roku.

  4. „Spotkajmy się i poznajmy przy wspólnym ognisku”.

Projekty te dotyczą przygotowania do prowadzenia biura Stowarzyszenia oraz infrastruktury skweru, który użyczył Urząd Miejski. Wszystkie wnioski są już po ocenie formalnej. Przeszły ją pozytywnie. Obecnie czekamy na ocenę merytoryczną i wyniki konkursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Konkurs „Śląskie lokalnie”

  1. I. pisze:

    Świetne projekty! A może w przyszłości (odnosząc się do punktu nr 3) są mieszkańcy którzy mogą z innymi podzielić się swoimi umiejętnościami jak np. zajęcia z Nordic Walking, rękodzieła (decoupage, biżuteria) i innych temu podobnych, które pozwalają na poznanie nowych umiejętności, odkrycia w sobie nowych zainteresowań, spędzenia czasu w świetnym towarzystwie?

Możliwość komentowania jest wyłączona.