Szansa na utworzenie naszej dzielnicy

Na stronie internetowej naszego miasta pojawiła się następująca informacja:

Od 1 do 15 września przeprowadzone zostaną wśród wszystkich pełnoletnich mieszkańców naszego miasta konsultacje dotyczące utworzenia nowych jednostek pomocniczych na terenie Mikołowa. Chodzi o obszar zwyczajowo określany jako „Reta” i „Wymyślanka”. Zgodnie z treścią zarządzenia burmistrza z 15 czerwca w skład przyszłej dzielnicy Reta weszłyby ulice: Brzozowa, M. Dzieńdziela, Jasna, M. Konopnickiej, Przyjaźni, Reta, Skalna, Storczyków, Zielona, Gliwicka do nr 32, zaś w granicach Wymyślanki znalazłyby się ulice: Nowy Świat, Jedności, Wodna, Kopernika, Wronia, Korczaka, Parkowa, Damrota, Konstytucji 3 Maja, Żwirki i Wigury nr 53,55,56 oraz 62-66.
Konsultacje mają mieć charakter pisemny dlatego też przed ich rozpoczęciem, na stronie internetowej miasta oraz w siedzibie urzędu miasta będzie dostępny formularz.
Opinie w wyznaczonym terminie będzie można przesyłać drogą elektroniczną na adres um@mikolow.eu, złożyć osobiście w biurze podawczym (pok.1) Urzędu Miasta Mikołów lub przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta 43-190 Mikołów, Rynek 16.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Szansa na utworzenie naszej dzielnicy

  1. Mirek pisze:

    To będzie prawdziwy egzamin dla mieszkańców Mikołowa na dojrzałość i obywatelską odpowiedzialność ale nie tylko, konsultacje pokażą czy na pewno chcemy zmian!!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.